Johan har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Johan Rolf Lindén, 47 år, bor i ett småhus på adressen Barnstugevägen 12, 635 19 i Eskilstuna. Johan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Johan bor tillsammans med Malin Fagré 48 år, Leo Lindén 20 år och Hugo Lindén 19 år.
Nästa födelsedag för Johan infaller den 25:e maj (48 år).
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19780525-XXXXTelefonlista
Johan Lindén saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Johan Lindén är giftEkonomikollen för Barnstugevägen
På Johans gata tjänar man i snitt 382 181 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 848 kr. I Eskilstuna tjänar man i snitt 22 251 kr per månad.
På Johans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Eskilstuna. I Eskilstuna har 6,9 % av alla personer en anmärkning.
I Eskilstuna finns det 41 996 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 066 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Eskilstuna är 716 683 688 kr.
Information om Johan Lindén
Födelsedag och namnsdag
Johan
fyller 48 år
torsdag 25:e maj.
Johan
har namnsdag
27:e augusti,
27:e december.
Det visste du inte om Johan
Det finns 993 personer i Eskilstuna som heter Johan (16:e vanligaste) och 155 483 personer i Sverige (13:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Johan i Eskilstuna är 37 år och i Sverige 39 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ann Petrén
Skådespelerska 71 år
-
Titti Schultz
Programledare 53 år
-
Petter Askergren
Artist 51 år
-
Stefan Holm
Friidrottare 49 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Johan Rolf Lindén |
| Förnamn | Johan Rolf |
| Tilltalsnamn | Johan |
| Efternamn | Lindén |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Barnstugevägen 12 |
| Postnummer | 635 19 |
| Postort | Eskilstuna |
| Kommun | Eskilstuna kommun (0484) |
| Län | Södermanlands län (04) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Johan Lindén saknar särskild postadress |
Johan Lindéns bostad på Barnstugevägen 12
Johan Rolf Lindén på Barnstugevägen 12 bor i Ett småhus på 120 m² + 148 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Eskilstuna byggdes år 1969 och ligger i Eskilstuna kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Barnstugevägen 12 i Eskilstuna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Johan Lindén
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Johan.
Johan har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Johans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Johan Lindén saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Johan Lindén är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Johan Lindén saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!