Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Jan Emil Eriksson, 33 år, bor i ett småhus på adressen Sävastnäs 105, 961 93 i Boden. Emil har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-391 13 05.
Emil bor tillsammans med Line Kristiansen 28 år.
Nästa födelsedag för Emil infaller den 14:e december (34 år).
Ekonomikollen för Sävastnäs
På Emils gata tjänar man i snitt 327 272 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 273 kr. I Boden tjänar man i snitt 25 017 kr per månad.
På Emils gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Boden. I Boden har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Boden finns det 8 908 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 688 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Boden är 184 292 585 kr.
Information om Emil Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Emil
fyller 34 år
måndag 14:e december.
Emil
har namnsdag
11:e januari,
14:e november.
Det visste du inte om Emil
Det finns 136 personer i Boden som heter Emil (88:e vanligaste) och 32 006 personer i Sverige (120:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Emil i Boden är 31 år och i Sverige 31 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Martin Fröst
Dirigent 55 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Emil Eriksson |
| Förnamn | Jan Emil |
| Tilltalsnamn | Emil |
| Efternamn | Eriksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Sävastnäs 105 |
| Postnummer | 961 93 |
| Postort | Boden |
| Kommun | Bodens kommun (2582) |
| Län | Norrbottens län (25) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Emil Eriksson saknar särskild postadress |
Emil Erikssons bostad på Sävastnäs 105
Jan Emil Eriksson på Sävastnäs 105 bor i Ett småhus på 117 m² + 73 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Boden byggdes år 1976 och ligger i Luleå kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sävastnäs 105 i Boden
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Emil Eriksson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Emil Eriksson
Emils jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Emil Eriksson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bertil Erikssons Skogs- och Entreprenadmaskiner Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Emil Eriksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 1 500 000 kr i 1 av de bolag som Emil Eriksson äger eller kontrollerar.
Emil Erikssons utdelning var 1 500 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2024–2025 har Emil Erikssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 3 000 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Emil Eriksson har 3 personkopplingar, varav 1 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 44 år.
2024
2021
-
-
Jormvik, Gustav Lennart Samuel
51 år, Södra sunderbyn
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!