Eva har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Eva Maria Lendel, 60 år, bor i ett småhus på adressen Mälbyn 101, 747 91 i Alunda. Eva har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Eva bor tillsammans med Jenny Lendel 24 år.
Nästa födelsedag för Eva infaller den 21:a februari (61 år).
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19660221-XXXXTelefonlista
Eva Lendel saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Eva Lendel är ogiftEkonomikollen för Alunda
I Alunda tjänar man i snitt 301 171 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 098 kr. I Östhammars kommun tjänar man i snitt 25 165 kr per månad.
I Alunda har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Östhammars kommun. I Alunda har 4 % av alla personer en anmärkning.
I Alunda finns det 1 306 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 213 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Östhammars kommun är 139 050 805 kr.
Information om Eva Lendel
Födelsedag och namnsdag
Eva
fyller 61 år
måndag 21:a februari.
Eva
har namnsdag
28:e februari,
24:e december.
Det visste du inte om Eva
Det finns 124 personer i Alunda som heter Eva (11:e vanligaste) och 195 765 personer i Sverige (6:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Eva i Alunda är 51 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Börje Ahlstedt
Skådespelare 87 år
-
Lotta Gröning
Journalist 69 år
-
Jakob Eklund
Skådespelare 64 år
-
Anders Rittmo
Artist 48 år
-
Mattias Tedenby
Ishockeyspelare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Eva Maria Lendel |
| Förnamn | Eva Maria |
| Tilltalsnamn | Eva |
| Efternamn | Lendel |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Mälbyn 101 |
| Postnummer | 747 91 |
| Postort | Alunda |
| Kommun | Östhammars kommun (0382) |
| Län | Uppsala län (03) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Eva Lendel saknar särskild postadress |
Eva Lendels bostad på Mälbyn 101
Eva Maria Lendel på Mälbyn 101 bor i Ett småhus på 97 m² + 80 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Alunda byggdes år 1961 och ligger i Uppsala kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Mälbyn 101 i Alunda
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Eva Lendel
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Eva.
Eva har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Evas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Eva Lendel har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är SIlvertassen.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Eva Lendel är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Eva Lendel saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!