Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Ulf Fredrik Mattias Mooe, 52 år, bor i ett småhus på adressen Persuddsvägen 1, 831 52 i Östersund. Fredrik har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Fredrik bor tillsammans med Max Mooe 21 år.
Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 29:e april (53 år).
Personnummer
19730429-XXXXTelefonlista
Fredrik Mooe saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Fredrik Mooe är ogiftEkonomikollen för Östersund
I Östersund tjänar man i snitt 289 355 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 113 kr. I Östersunds kommun tjänar man i snitt 24 560 kr per månad.
I Östersund har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Östersunds kommun. I Östersund har 4,6 % av alla personer en anmärkning.
I Östersund finns det 10 182 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 747 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Östersunds kommun är 358 443 440 kr.
Information om Fredrik Mooe
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 53 år
söndag 29:e april.
Fredrik
har namnsdag
24:e februari,
11:e april,
18:e juli.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 324 personer i Östersund som heter Fredrik (36:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Östersund är 34 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Gerd Alice Cecilia Hamilton
Journalist 71 år
-
Birgitta Söndergaard
Konstnär 68 år
-
Ulrika Nord
Regissör 65 år
-
Tintin Anderzon
Skådespelerska 61 år
-
Elisabeth Jakobsen
Journalist 60 år
-
Jens Assur
Journalist 55 år
-
Alexander Nilson
Kock 54 år
-
Fredrik Kempe
Artist 53 år
-
Fares Hallencreutz Fares
Skådespelare 52 år
-
Reza Dyah Larne
Dokusåpadeltagare 44 år
-
Jay Smith
Artist 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Ulf Fredrik Mattias Mooe |
| Förnamn | Ulf Fredrik Mattias |
| Tilltalsnamn | Fredrik |
| Efternamn | Mooe |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Persuddsvägen 1 |
| Postnummer | 831 52 |
| Postort | Östersund |
| Kommun | Östersunds kommun (2380) |
| Län | Jämtlands län (23) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Fredrik Mooe saknar särskild postadress |
Fredrik Mooes bostad på Persuddsvägen 1
Ulf Fredrik Mattias Mooe på Persuddsvägen 1 bor i Ett småhus på 129 m² + 38 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Östersund byggdes år 1977 och ligger i Östersunds kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Persuddsvägen 1 i Östersund
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Mooe
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Mooe har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bilbörsen i Östersund AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredrik Mooe är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 1 167 000 kr i 1 av de bolag som Fredrik Mooe äger eller kontrollerar.
Fredrik Mooes utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 595 170 kr och som mest 875 250 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Fredrik Mooes sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 1 185 240 kr och 1 743 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Mooe har 5 personkopplingar, varav 5 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.
2023
2020
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!