Alexandra har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Alexandra Linn Magnusson, 22 år, bor i ett småhus på adressen Frostgatan 92, 254 75 i Ödåkra. Alexandra har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Alexandra bor tillsammans med Stefan Andersson 49 år, Linn Magnusson 47 år och Max Magnusson 16 år.
Nästa födelsedag för Alexandra infaller den 22:a juli (23 år).
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
20030722-XXXXTelefonlista
Alexandra Magnusson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Alexandra Magnusson är ogiftEkonomikollen för Frostgatan
På Alexandras gata tjänar man i snitt 318 738 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 562 kr. I Ödåkra tjänar man i snitt 24 422 kr per månad.
På Alexandras gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ödåkra. I Ödåkra har 4,3 % av alla personer en anmärkning.
I Ödåkra finns det 1 376 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 465 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ödåkra är 26 783 666 kr.
Information om Alexandra Magnusson
Födelsedag och namnsdag
Alexandra
fyller 23 år
tisdag 22:a juli.
Alexandra
har namnsdag
17:e februari,
13:e maj.
Det visste du inte om Alexandra
Det finns 18 personer i Ödåkra som heter Alexandra (97:e vanligaste) och 19 419 personer i Sverige (177:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Alexandra i Ödåkra är 29 år och i Sverige 30 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Daniela Burling
Artist 61 år
-
Frida Selander
Artist 44 år
-
Elin Lanto
Artist 41 år
-
Charlotte Kalla
Längdskidåkare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Alexandra Linn Magnusson |
| Förnamn | Alexandra Linn |
| Tilltalsnamn | Alexandra |
| Efternamn | Magnusson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Frostgatan 92 |
| Postnummer | 254 75 |
| Postort | Ödåkra |
| Kommun | Helsingborgs kommun (1283) |
| Län | Skåne län (12) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Alexandra Magnusson saknar särskild postadress |
Alexandra Magnussons bostad på Frostgatan 92
Alexandra Linn Magnusson på Frostgatan 92 bor i Ett småhus på 195 m². Huset i Ödåkra byggdes år 1976 och ligger i Helsingborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Frostgatan 92 i Ödåkra
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Alexandra Magnusson
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Alexandra.
Alexandra har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Alexandras jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Alexandra Magnusson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Alexandra Magnusson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Alexandra Magnusson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!