Bo har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Bo Lars-Erik Eriksson, 58 år, bor i ett småhus på adressen Bottorp 108, 388 94 i Vassmolösa. Bo har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Bo bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Bo infaller den 30:e april (59 år).
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19670430-XXXXTelefonlista
Bo Eriksson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Bo Eriksson är ogiftEkonomikollen för Bottorp
På Bos gata tjänar man i snitt 293 101 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 425 kr. I Vassmolösa tjänar man i snitt 25 310 kr per månad.
På Bos gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vassmolösa. I Vassmolösa har 3,6 % av alla personer en anmärkning.
I Vassmolösa finns det 525 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 15 886 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vassmolösa är 8 340 385 kr.
Information om Bo Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Bo
fyller 59 år
söndag 30:e april.
Bo
har namnsdag
18:e maj,
5:e juni,
10:e augusti.
Det visste du inte om Bo
Det finns 23 personer i Vassmolösa som heter Bo (36:e vanligaste) och 83 945 personer i Sverige (37:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Bo i Vassmolösa är 56 år och i Sverige 56 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mats Odell
Politiker 78 år
-
Olle Myrberg
Barnskådespelare 72 år
-
Pär Mårts
ishockeytränare 72 år
-
Britta Svensson
Journalist 70 år
-
Susanna Ekman
Skådespelerska 60 år
-
Markus Aujalay
Kock 54 år
-
Kristian Matsson
Artist 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Bo Lars-Erik Eriksson |
| Förnamn | Bo Lars-Erik |
| Tilltalsnamn | Bo |
| Efternamn | Eriksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Bottorp 108 |
| Postnummer | 388 94 |
| Postort | Vassmolösa |
| Kommun | Kalmar kommun (0880) |
| Län | Kalmar län (08) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Bo Eriksson saknar särskild postadress |
Bo Erikssons bostad på Bottorp 108
Bo Lars-Erik Eriksson på Bottorp 108 bor i Ett småhus på 60 m². Huset i Vassmolösa byggdes år 1929 och ligger i Kalmar kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Bottorp 108 i Vassmolösa
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Bo Eriksson
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Bo.
Bo har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Bos jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Bo Eriksson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Vassmar Fastigheter AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Bo Eriksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Bo Eriksson har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 56 år.
2022
2013
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!