Faruok Abdul-Rahman
68-årig man
Västerås
Personnummer
19550711-XXXXTelefonlista
Faruok Abdul-Rahman saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Faruok Abdul-Rahman är giftEkonomikollen för Luktärtsvägen
På Faruoks gata tjänar man i snitt 377 811 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 484 kr. I Västerås tjänar man i snitt 26 030 kr per månad.
På Faruoks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Västerås. I Västerås har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Västerås finns det 41 692 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 970 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Västerås är 874 265 142 kr.
Information om Faruok Abdul-Rahman
Födelsedag och namnsdag
Faruok fyller 69 år måndag 11:e juli.
Det visste du inte om Faruok
Det finns 1 personer i Västerås som heter Faruok (6113:e vanligaste) och 2 personer i Sverige (63046:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Faruok i Västerås är 59 år och i Sverige 49 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Per Myrberg
Artist 90 år
-
Bo Lundgren
Politiker 76 år
-
Jon Bordon
Artist 46 år
-
Marie Serneholt
Artist 40 år
-
Alice Svensson
Artist 32 år
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Faruok Aezzet Abdul-Rahman |
Förnamn | Faruok Aezzet |
Tilltalsnamn | Faruok |
Efternamn | Abdul-Rahman |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Luktärtsvägen 1 |
Postnummer | 722 46 |
Postort | Västerås |
Kommun | Västerås kommun (1980) |
Län | Västmanlands län (19) |
Särskild postadress | |
---|---|
Faruok Abdul-Rahman saknar särskild postadress |
Registrerat på Luktärtsvägen 1 i Västerås
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Faruok Abdul-Rahman
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Faruoks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Faruok Abdul-Rahman har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är MÄLARDALENS BIL- & DÄCKSERVICE.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-11-28.
Faruok Abdul-Rahman är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Faruok Abdul-Rahman har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 26 år.