Ingegerd Malmsten 69-årig kvinna Stockholm
Ekonomikollen för Östermalmsgatan
På Ingegerds gata tjänar man i snitt 613 483 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 51 124 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Ingegerds gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Ingegerd Malmsten
Födelsedag och namnsdag
Ingegerd
fyller 70 år
tisdag 26:e augusti.
Ingegerd
har namnsdag den
7 nov
.
Det visste du inte om Ingegerd
Det finns 904 personer i Stockholm som heter Ingegerd (142:e vanligaste) och 35 435 personer i Sverige (109:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Ingegerd i Stockholm är 65 år och i Sverige 67 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Lizzie Ingegerd Knape Malmsten |
Förnamn | Lizzie Ingegerd |
Tilltalsnamn | Ingegerd |
Efternamn | Knape Malmsten |
Mellannamn | Knape |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Östermalmsgatan 89 lgh 1301 |
Postnummer | 114 59 |
Postort | Stockholm |
Kommun | (0180) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Ingegerd Malmsten saknar särskild postadress |
Registrerat på Östermalmsgatan 89 lgh 1301 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Ingegerd Malmsten
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Ingegerd Malmsten
Ingegerds jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Ingegerd Malmsten har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsrättsföreningen Kornetten nr 7.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-08-12.
Ingegerd Malmsten är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Ingegerd Malmsten är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Ingegerd Malmsten har 5 personkopplingar, varav 4 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 62 år.