Bonny Christer Emilsson 73-årig man Lysekil
Ekonomikollen för Apoteksgatan
På Bonny Christers gata tjänar man i snitt 242 198 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 183 kr. I Lysekil tjänar man i snitt 24 526 kr per månad.
På Bonny Christers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lysekil. I Lysekil har 5,7 % av alla personer en anmärkning.
I Lysekil finns det 2 967 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 537 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lysekil är 63 900 735 kr.
Information om Bonny Christer Emilsson
Födelsedag och namnsdag
Bonny Christer fyller 74 år söndag 7:e november.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Bonny Christer Emilsson |
Förnamn | Bonny Christer |
Tilltalsnamn | Bonny Christer |
Efternamn | Emilsson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Apoteksgatan 13 lgh 1401 |
Postnummer | 453 33 |
Postort | Lysekil |
Kommun | (1484) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Bonny Christer Emilsson saknar särskild postadress |
Registrerat på Apoteksgatan 13 lgh 1401 i Lysekil
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Bonny Christer Emilsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Bonny Christer Emilsson
Bonny Christers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Bonny Christer Emilsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är HSB bostadsrättsförening Mollén i Lysekil.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-06-30.
Bonny Christer Emilsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Bonny Christer Emilsson är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Bonny Christer Emilsson har 4 personkopplingar, varav 3 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 70 år.