Per Börje Ericson 86-årig man Kyrkhult
Ekonomikollen för Prästgårdsvägen
På Per Börjes gata tjänar man i snitt 251 506 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 959 kr. I Kyrkhult tjänar man i snitt 24 191 kr per månad.
På Per Börjes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kyrkhult. I Kyrkhult har 4,5 % av alla personer en anmärkning.
I Kyrkhult finns det 530 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 26 110 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kyrkhult är 13 838 257 kr.
Information om Per Börje Ericson
Födelsedag och namnsdag
Per Börje
fyller 87 år
onsdag 10:e juni.
Per Börje
har namnsdag den
9 jun
,
1 aug
.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Per Börje Ericson |
Förnamn | Per Börje |
Tilltalsnamn | Per Börje |
Efternamn | Ericson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Prästgårdsvägen 6 |
Postnummer | 293 74 |
Postort | Kyrkhult |
Kommun | (1060) |
Län | Blekinge län (10) |
Särskild postadress | |
---|---|
Per Börje Ericson saknar särskild postadress |
Registrerat på Prästgårdsvägen 6 i Kyrkhult
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Per Börje Ericson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Per Börje Ericson
Per Börjes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Per Börje Ericson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Per Ericson, Kyrkhult Boupptecknings- & fastighetsbyrå.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-08-13.
Per Börje Ericson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Per Börje Ericson är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Per Börje Ericson saknar personkopplingar