Yvonn har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Ulla Dolores Yvonn Svensson, 70 år, bor på adressen Villagatan 9 lgh 1204, 511 56 i Kinna. Yvonn har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Yvonn bor tillsammans med Roland Svensson 70 år.
Nästa födelsedag för Yvonn infaller den 3:e juli (71 år).
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19550703-XXXXTelefonlista
Yvonn Svensson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Yvonn Svensson är giftEkonomikollen för Villagatan
På Yvonns gata tjänar man i snitt 280 762 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 397 kr. I Kinna tjänar man i snitt 24 659 kr per månad.
På Yvonns gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kinna. I Kinna har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Kinna finns det 2 971 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 252 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kinna är 39 371 631 kr.
Information om Yvonn Svensson
Födelsedag och namnsdag
Yvonn
fyller 71 år
söndag 3:e juli.
Yvonn
har namnsdag
4:e juli.
Det visste du inte om Yvonn
Det finns 163 personer i Sverige som heter Yvonn (3661:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Yvonn i Sverige är 55 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Karin Broos
Konstnär 75 år
-
Håkan Loob
Ishockeyspelare 65 år
-
Per Bolund
Politiker 54 år
-
Doreen Månsson
Programledare 51 år
-
Molly Sandén
Artist 33 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Ulla Dolores Yvonn Svensson |
| Förnamn | Ulla Dolores Yvonn |
| Tilltalsnamn | Yvonn |
| Efternamn | Svensson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Villagatan 9 lgh 1204 |
| Postnummer | 511 56 |
| Postort | Kinna |
| Kommun | Marks kommun (1463) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Yvonn Svensson saknar särskild postadress |
Yvonn Svenssons bostad på Villagatan 9 lgh 1204
Vi saknar information om Yvonns bostad på Villagatan 9 lgh 1204 i Kinna, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Villagatan 9 lgh 1204?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Villagatan 9 lgh 1204 i Kinna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Yvonn Svensson
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Yvonn.
Yvonn har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Yvonns jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Yvonn Svensson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Oktanen Service AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Yvonn Svensson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Yvonn Svensson har 3 personkopplingar, varav 3 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 61 år.
2025
2020
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!