Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Anna Maria Wachtmeister, 50 år, bor i ett småhus på adressen Slottsallén 2, 372 95 i Johannishus. Maria har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Maria bor tillsammans med Hans Wachtmeister 50 år.
Nästa födelsedag för Maria infaller den 12:e mars (51 år).
Personnummer
19750312-XXXXTelefonlista
Maria Wachtmeister saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Maria Wachtmeister är giftEkonomikollen för Johannishus
I Johannishus tjänar man i snitt 296 523 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 710 kr. I Ronneby kommun tjänar man i snitt 22 804 kr per månad.
I Johannishus har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ronneby kommun. I Johannishus har 4,2 % av alla personer en anmärkning.
I Johannishus finns det 256 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 470 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ronneby kommun är 150 473 533 kr.
Information om Maria Wachtmeister
Födelsedag och namnsdag
Maria
fyller 51 år
onsdag 12:e mars.
Maria
har namnsdag
28:e februari,
9:e december.
Det visste du inte om Maria
Det finns 32 personer i Johannishus som heter Maria (7:e vanligaste) och 390 441 personer i Sverige (1:a vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Maria i Johannishus är 44 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Theodor Kallifatides
Författare 87 år
-
Leif Gustav Willy Persson
Författare 80 år
-
Lisa Werlinder
Artist 53 år
-
Christian Berglund
Ishockeyspelare 45 år
-
Cecilia Blomberg
Programledare 40 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Anna Maria Wachtmeister |
| Förnamn | Anna Maria |
| Tilltalsnamn | Maria |
| Efternamn | Wachtmeister |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Slottsallén 2 |
| Postnummer | 372 95 |
| Postort | Johannishus |
| Kommun | Ronneby kommun (1081) |
| Län | Blekinge län (10) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Maria Wachtmeister saknar särskild postadress |
Maria Wachtmeisters bostad på Slottsallén 2
Anna Maria Wachtmeister på Slottsallén 2 bor i Ett småhus på 424 m² + 37 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Johannishus byggdes år 1832 och ligger i Ronneby kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Slottsallén 2 i Johannishus
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Maria Wachtmeister
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Marias jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Maria Wachtmeister har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Johannishus Godsförvaltning Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Maria Wachtmeister är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Maria Wachtmeister har 24 personkopplingar, varav 16 st är män, 8 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 53 år.
2025
2024
2020
2019
2018
2015
2013
2012
2005
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!