Per har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Per Olof Göransson, 72 år, bor i en hyresrätt på adressen Västra Storgatan 33 A lgh 1503, 553 15 i Jönköping. Per har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Per bor tillsammans med Gudrun Ulvar 66 år.
Nästa födelsedag för Per infaller den 18:e februari (73 år).
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19530218-XXXXTelefonlista
Per Göransson saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Västra Storgatan 33 A lgh 1503
553 15 Jönköping
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Per Göransson är giftEkonomikollen för Västra Storgatan
På Pers gata tjänar man i snitt 193 672 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 16 139 kr. I Jönköping tjänar man i snitt 24 793 kr per månad.
På Pers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Jönköping. I Jönköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Jönköping finns det 18 190 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 563 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Jönköping är 355 850 213 kr.
Information om Per Göransson
Födelsedag och namnsdag
Per
fyller 73 år
onsdag 18:e februari.
Per
har namnsdag
29:e juli,
1:a augusti.
Det visste du inte om Per
Det finns 1 195 personer i Jönköping som heter Per (13:e vanligaste) och 177 965 personer i Sverige (10:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Per i Jönköping är 47 år och i Sverige 48 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Efva Attling
Artist 73 år
-
Johanna von Zweigbergk
Journalist 66 år
-
Vera Jennifer Brown
Artist 53 år
-
Orvar Säfström
Programledare 51 år
-
Ebba von Sydow
Journalist 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Per Olof Göransson |
| Förnamn | Per Olof |
| Tilltalsnamn | Per |
| Efternamn | Göransson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Västra Storgatan 33 A lgh 1503 |
| Postnummer | 553 15 |
| Postort | Jönköping |
| Kommun | Jönköpings kommun (0680) |
| Län | Jönköpings län (06) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Per Göransson saknar särskild postadress |
Per Göranssons bostad på Västra Storgatan 33 A
Per Olof Göransson på Västra Storgatan 33 A lgh 1503 bor i En hyresrätt på 76 m². Bostaden i Jönköping ligger i Jönköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Västra Storgatan 33 A lgh 1503 i Jönköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Per Göransson
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Per.
Per har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Pers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Per Göransson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Per Göransson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Per Göransson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!