Fredrik Brünteson 48-årig man Grödinge
Ekonomikollen för Grönfinkvägen
På Fredriks gata tjänar man i snitt 364 933 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 411 kr. I Grödinge tjänar man i snitt 27 203 kr per månad.
På Fredriks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Grödinge. I Grödinge har 5,2 % av alla personer en anmärkning.
I Grödinge finns det 1 979 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 478 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Grödinge är 34 588 726 kr.
Information om Fredrik Brünteson
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 49 år
måndag 21:a oktober.
Fredrik
har namnsdag
18:e juli,
30:e november.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 41 personer i Grödinge som heter Fredrik (36:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Grödinge är 40 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Anders Fredrik Brünteson |
Förnamn | Anders Fredrik |
Tilltalsnamn | Fredrik |
Efternamn | Brünteson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Grönfinkvägen 10 |
Postnummer | 147 71 |
Postort | Grödinge |
Kommun | Botkyrka kommun (0127) |
Län | Stockholms län (01) |
Särskild postadress | |
---|---|
Fredrik Brünteson saknar särskild postadress |
Registrerat på Grönfinkvägen 10 i Grödinge
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Brünteson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Fredrik Brünteson
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Brünteson har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är OBM Byggnadsmiljö AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-03-26.
Fredrik Brünteson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
AFB Konsult AB | Personlig kontroll | 100 % |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Brünteson har 7 personkopplingar, varav 5 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2023
2022
-
-
-
Björnram Evensen, Ann-Christin M
58 år, Stora mellösa