Jörgen Sjöstedt 52-årig man Göteborg
Personnummer
19700213-XXXXTelefonlista
Jörgen Sjöstedt saknar telefonnummer
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Jörgen Sjöstedt är giftEkonomikollen för Asplyckevägen
På Jörgens gata tjänar man i snitt 379 694 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 31 641 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Jörgens gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Jörgen Sjöstedt
Födelsedag och namnsdag
Jörgen
fyller 53 år
fredag 13:e februari.
Jörgen
har namnsdag den
5 jun
,
9 jul
.
Det visste du inte om Jörgen
Det finns 591 personer i Göteborg som heter Jörgen (189:e vanligaste) och 28 379 personer i Sverige (131:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jörgen i Göteborg är 49 år och i Sverige 49 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Bo Jörgen Sjöstedt |
Förnamn | Bo Jörgen |
Tilltalsnamn | Jörgen |
Efternamn | Sjöstedt |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Asplyckevägen 34 |
Postnummer | 417 29 |
Postort | Göteborg |
Kommun | (1480) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Jörgen Sjöstedt saknar särskild postadress |
Registrerat på Asplyckevägen 34 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jörgen Sjöstedt
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jörgens jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jörgen Sjöstedt har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Volvo Lastvagnar Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-06-30.
Jörgen Sjöstedt är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Jörgen Sjöstedt är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jörgen Sjöstedt har 13 personkopplingar, varav 10 st är män, 2 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 56 år.