Axel Andersson 26-årig man Göteborg
Personnummer
19951227-XXXXTelefonlista
Axel Andersson saknar telefonnummer
B Fordonsinnehav
Civilstatus
Axel Andersson är ogiftEkonomikollen för Timgatan
På Axels gata tjänar man i snitt 214 430 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 17 869 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Axels gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Axel Andersson
Födelsedag och namnsdag
Axel
fyller 27 år
onsdag 27:e december.
Axel
har namnsdag den
16 jun
,
27 dec
.
Det visste du inte om Axel
Det finns 1 307 personer i Göteborg som heter Axel (85:e vanligaste) och 39 850 personer i Sverige (96:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Axel i Göteborg är 42 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
Namnregistrering | |
---|---|
Personnamn | Axel Johannes Andersson |
Förnamn | Axel Johannes |
Tilltalsnamn | Axel |
Efternamn | Andersson |
Mellannamn | - |
Folkbokföring | |
---|---|
Gatuadress | Timgatan 2 lgh 1004 |
Postnummer | 415 31 |
Postort | Göteborg |
Kommun | (1480) |
Län | Västra Götalands län (14) |
Särskild postadress | |
---|---|
Axel Andersson saknar särskild postadress |
Registrerat på Timgatan 2 lgh 1004 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Grannar
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Axel Andersson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Axels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Axel Andersson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsaktiebolaget Poseidon.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2022-07-01.
Axel Andersson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
Bolag | Genom | Andel |
---|---|---|
Axel Andersson är inte verklig huvudman för något företag. |
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Axel Andersson har 15 personkopplingar, varav 8 st är män, 7 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 58 år.