Harald har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Karl Harald Olov Åberg, 80 år, bor i ett småhus på adressen Sjökallavägen 6 lgh 1001, 817 92 i Bergby. Harald har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Harald bor tillsammans med Karin Åberg 81 år och Stig Wasiljeff 86 år.
Nästa födelsedag för Harald infaller den 29:e april (81 år).
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19450429-XXXXTelefonlista
Harald Åberg saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Harald Åberg är giftEkonomikollen för Sjökallavägen
På Haralds gata tjänar man i snitt 329 861 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 27 488 kr. I Bergby tjänar man i snitt 22 889 kr per månad.
På Haralds gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Bergby. I Bergby har 6,4 % av alla personer en anmärkning.
I Bergby finns det 630 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 8 721 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Bergby är 5 494 524 kr.
Information om Harald Åberg
Födelsedag och namnsdag
Harald
fyller 81 år
söndag 29:e april.
Harald
har namnsdag
28:e januari,
1:a april.
Det visste du inte om Harald
Det finns 4 personer i Bergby som heter Harald (127:e vanligaste) och 12 372 personer i Sverige (252:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Harald i Bergby är 65 år och i Sverige 58 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Gerd Alice Cecilia Hamilton
Journalist 71 år
-
Birgitta Söndergaard
Konstnär 68 år
-
Ulrika Nord
Regissör 65 år
-
Tintin Anderzon
Skådespelerska 61 år
-
Elisabeth Jakobsen
Journalist 60 år
-
Jens Assur
Journalist 55 år
-
Alexander Nilson
Kock 54 år
-
Fredrik Kempe
Artist 53 år
-
Fares Hallencreutz Fares
Skådespelare 52 år
-
Reza Dyah Larne
Dokusåpadeltagare 44 år
-
Jay Smith
Artist 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Karl Harald Olov Åberg |
| Förnamn | Karl Harald Olov |
| Tilltalsnamn | Harald |
| Efternamn | Åberg |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Sjökallavägen 6 lgh 1001 |
| Postnummer | 817 92 |
| Postort | Bergby |
| Kommun | Gävle kommun (2180) |
| Län | Gävleborgs län (21) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Harald Åberg saknar särskild postadress |
Harald Åbergs bostad på Sjökallavägen 6
Karl Harald Olov Åberg på Sjökallavägen 6 lgh 1001 bor i Ett småhus på 90 m² + 106 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Bergby byggdes år 1949 och ligger i Gävle kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sjökallavägen 6 lgh 1001 i Bergby
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Harald Åberg
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Harald.
Harald har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Haralds jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Harald Åberg har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Hamrångebygden Byggemenskap Kooperativ hyresrättsförening.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Harald Åberg är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Harald Åberg har 5 personkopplingar, varav 4 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 82 år.
2025
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!