Fredrik har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Nils Fredrik Gustafsson Hörlyk, 49 år, bor i ett småhus på adressen Ärlevägen 19, 448 35 i Floda. Fredrik har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Fredrik bor tillsammans med Kristina Hörlyk 47 år och Emma Hörlyk 18 år.
Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 10:e december (50 år).
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19751210-XXXXTelefonlista
Fredrik Gustafsson Hörlyk saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Fredrik Gustafsson Hörlyk är giftEkonomikollen för Floda
I Floda tjänar man i snitt 356 948 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 746 kr. I Lerums kommun tjänar man i snitt 30 061 kr per månad.
I Floda har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Lerums kommun. I Floda har 3 % av alla personer en anmärkning.
I Floda finns det 1 352 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 47 565 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Lerums kommun är 180 250 372 kr.
Information om Fredrik Gustafsson Hörlyk
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 50 år
onsdag 10:e december.
Fredrik
har namnsdag
18:e juli,
8:e oktober.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 101 personer i Floda som heter Fredrik (29:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Floda är 38 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Andreas Kundler
Skådespelare 54 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Nils Fredrik Gustafsson Hörlyk |
| Förnamn | Nils Fredrik |
| Tilltalsnamn | Fredrik |
| Efternamn | Gustafsson Hörlyk |
| Mellannamn | Gustafsson |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Ärlevägen 19 |
| Postnummer | 448 35 |
| Postort | Floda |
| Kommun | Lerums kommun (1441) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Fredrik Gustafsson Hörlyk saknar särskild postadress |
Fredrik Gustafsson Hörlyks bostad på Ärlevägen 19
Nils Fredrik Gustafsson Hörlyk på Ärlevägen 19 bor i Ett småhus på 199 m² + 10 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Floda byggdes år 2011 och ligger i Lerums kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Ärlevägen 19 i Floda
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Gustafsson Hörlyk
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Fredrik.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Gustafsson Hörlyk har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Svenska Hälsopromotiongruppen AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredrik Gustafsson Hörlyk är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 300 000 kr i 1 av de bolag som Fredrik Gustafsson Hörlyk äger eller kontrollerar.
Fredrik Gustafsson Hörlyks utdelning var 300 000 kr före skatt.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Gustafsson Hörlyk har 4 personkopplingar, varav 2 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 67 år.
2023
2022
2021
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!